Działalność zawodowa

– Rozbudowa stadionu piłkarskiego KS Hutnik w Krakowie – przygotowanie do rozgrywek w Ekstraklasie (dla Wisły i Cracovii)

 

– Rozbudowa toru żużlowego KS Wanda w Krakowie – wybudowanie nowego toru wraz z nowymi bandami bezpieczeństwa oraz wyremontowanie Hotelu sportowego dla KS Wanda

 

– Ocena stanu technicznego elementów budynków i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania obiektu. – wielu obiektów użyteczności publicznej i prywatnej

– Sprawdzenie stanu technicznego instalacji gazowych oraz przewodów kominowych. Sprawdzenie stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektu budowlanego, estetyki obiektu budowlanego oraz jego otoczenia.

– Badanie instalacji elektrycznej i piorunochronowej w zakresie stanu sprawności połączeń, osprzętu, zabezpieczeń i środków ochrony od porażeń, oporności izolacji przewodów oraz uziemień instalacji i aparatów zgodnie z ustawą Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994 roku art.62 ust.1.

– Budowa boisk sportowych Orlik 2012, przy Zespole Szkół Gastronomicznych nr 1 na Złotej Jesieni w Krakowie

 

– Budowa boisk sportowych Orlik 2012 przy ul. Fortecznej w Krakowie

 

– Remont WOPR–ówki w Krakowie

 

– Budowa hal magazynowych Nad Drwiną

 

– Budowa wielu obiektów na terenie Elektrociepłowni w Łęgu – służących mieszkańcom Krakowa do ogrzewania pomieszczeń

– Budowa Chłodni dla Iglopolu w Krakowie

– Budowa i remonty obiektów we Francji w Paryżu